Ogłoszenia

23 NIEDZIELA ZWYKŁA Ogłoszenia duszpasterskie 05.09.2021 r.

Przeżywamy I Niedzielę miesiąca. Wypełniajmy nasze serca miłością i nie zapominajmy o miłości, gdy jesteśmy na niedzielnej Eucharystii, bo stoimy przed Tym, który jest miłością i z miłości daje nam siebie jako pokarm na życie wieczne. Zmiana Tajemnic Różańcowych.

W środę uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki Diecezji Tarnowskiej. Msze św. w Izbach o godz. 16.00, w Banicy o godz. 18.00. Po każdej mszy św. poświęcenie ziarna siewnego. Odpust w parafii Łosie.

W przyszła niedzielę składka na utrzymanie i bieżące prace w parafii.

W LITURGI TEGO TYGODNIA BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ

  • ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA NMP, Głównej Patronki Diecezji.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam
 na wspólną modlitwę w kościele.

W poniedziałek 6 września, tj. jutro zbierane są ODPADY ZMIESZANE I BIO.

         W Izbach dziś zebranie wiejskie o godz. 16.30.

Wydział Teologiczny w Tarnowie zaprasza na studia magisterskie z teologii oraz Podyplomowe Studia z Katechezy Przedszkolnej. Druga tura rekrutacji rozpoczęła się 1 września i będzie trwać do 20 września 2021 r. Studia te przeznaczone  dla osób świeckich i zakonnych, służą nie tylko pogłębieniu wiary i chrześcijańskiej formacji, lecz także przygotowują do nauczania religii w szkole podstawowej i średniej.

Ze względu na otwierające się miejsca pracy dla katechetów tym bardziej zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim Wydziale. Szczegółowe informacje na stronie: www.diecezja.tarnow.pl