15 NIEDZIELA ZWYKŁA Ogłoszenia duszpasterskie 10.07.2022 r.

Dziś 15. niedziela w tak zwanym okresie zwykłym roku liturgicznego. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach naszych wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. Tam na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania i ubiór były nacechowane należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Izbach o godz. 16.00, w Banicy o godz. 18.00. Zapraszam do licznego udziału.

Bóg zapłać za ofiary dziś składane z racji niedzieli inwestycyjnej. Dziękuję za życzliwość, za każde dobro i modlitwę. Bóg zapłać.

W następną niedzielę składka na potrzeby i utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

• PONIEDZIAŁEK      Święto Św. BENEDYKTA, OPATA, patrona Europy.
  • WTOREK                  Wspomnienie Świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu,

biskupa i męczennika.

• ŚRODA                      Wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada
                                           i Benedykta, patronów drugorzędnych Diecezji.
  • PIĄTEK                      Wspomnienie Świętego Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła.
  • SOBOTA                    Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel. Odpust w
                                        Parafii Szymbark.

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najlepsze życzenia i zapraszam
 na wspólną modlitwę w kościele

OGŁOSZENIA SPOŁECZNE: Komenda Powiatowaw Gorlicach zaprasza na Policyjny Piknik Rodzinny. Impreza ta odbędzie się w godzinach od 15.00 do 19.00, w rejonie Sezonowego Posterunku Wodnego w Klimkówce. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

11 lipiec do 17 lipiec 2022 r.

Bożej dla ofiarodawców i dobroczyńców naszej Parafii

Bożej dla całej naszej wspólnoty parafialnej

+ Sandry Pasoń od Anny i Grzegorza Leśniak

+ Sandry Pasoń od Justyny i Marcina Słowik