23 NIEDZIELA ZWYKŁA Ogłoszenia duszpasterskie 04.09.2022 r.

Przeżywamy I Niedzielę miesiąca września. Wypełniajmy nasze serca miłością i nie zapominajmy o miłości, gdy jesteśmy na niedzielnej Eucharystii, bo stoimy przed Tym, który jest miłością i z miłości daje nam siebie jako pokarm na życie wieczne.

W środę Nowenna do MBNP. W Banicy spotkanie uczniów Klasy III w raz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii Św.

W Czwartek uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki Diecezji Tarnowskiej. Msze św. w Izbach o godz. 16.00, w Banicy o godz. 18.00. Po każdej mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.

Spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami w czwartek o godz. 18.00.

Banica

W ostatnim czasie zostało wymienione oświetlenie zewnętrzne wokół cerkwi wraz kablem elektrycznym.

Izby

Dziękuję I Grupie Gospodarczej Pana Mateusza Grucy za wykoszenie trawy na cmentarzu i w otoczeniu cerkwi w Bielicznej oraz pomalowanie zakrystii. Od pewnego czasu możemy podziwiać odnowione feretrony MB Częstochowskiej i Najświętszego Serca Pana Jezusa, za ten dar dziękuję Panu Januszowi Leśniakowi.

Dziękuję za okazywaną życzliwość, wszelkie dobro i prace czynione dla Parafii, przetwory i dary żywnościowe. Bóg Zapłać.

W związku ze zbliżającymi się uroczystościami parafialnymi spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się 11 września, tj. przyszła niedziela, o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam. W przyszłą niedzielę składka na utrzymanie i bieżące prace w parafii.

• CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA NMP, Głównej Patronki Diecezji.

05 września do 11 wrzesień 2022 r.

+ Sandry Pasoń od Agnieszki i Macieja Pierzga

+ Jana Skrzypniaka w r. śm.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

+ Marii Skrzypniak od pracowników Firmy Dreno