Aktualności

Wizyta Księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego

W piątek, 7 października 2022 r. – w dniu wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – gościliśmy w naszej parafii Księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego. Spotkanie poprzedzone było różańcem św., który w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu poprowadziła młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania.

Podczas Mszy świętej o godz. 17:00 ks. biskup Stanisław modlił się za cała nasza parafię, a w czasie kazania przypomniał nam o ogromnej wartości modlitwy różańcowej, która ma nam towarzyszyć przez całe nasze życie i jest skuteczna pomocą dla naszych zmarłych.

Po mszy św. przedstawiciele Rady Parafialnej podziękowali ks. biskupowi Stanisławowi za przybycie do naszej parafii i modlitwę.

Ks. biskup Stanisław w związku ze swoją wizytą, w miesiącu modlitwy różańcowej, po mszy św. rozdał pamiątkowe różańce św. dzieciom, młodzieży i dorosłym.

BÓG ZAPŁAĆ ZA DAR SWOJEJ OBECNOŚCI!!!